Hakkımızda

“Bilişim teknolojileri ve proje danışmanlığı konularında faaliyet gösteren Ajans E, FEBRICS Bilişim Ltd.Şti. olarak mevcut teknoloji firmaları arasında yerini almıştır. Gelişmeleri yakından takip ederek, kurum ve kuruluşların bilişim sektörüne farklı bir pencereden bakmasını sağlama amacındadır. Alanlarında uzmanlaşmış kendini sürekli olarak geliştiren, trendleri takip ederek müşterilerin tüm teknolojik ihtiyaçlarını gideren personelleri ile sektörde öncü olmayı amaçlayan bir çalışma anlayışına sahiptir. Kurumsal olarak sürekli büyümeyi hedefleyen Ajans E, yeni ve özgün teknolojilere öncülük etmeyi amaçlamaktadır.”

Creative workspace

Taşıdığımız Misyon

Müşterilerimizin her tür bilgiye, teknolojiye hızlı ve kolay erişimini sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmaktır. İş performansları artarken maliyetlerin en aza düşürülmesini sağlamaktır.

Sketching and design

Edindiğimiz Vizyon

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yeni teknolojileri sürekli takip ederken, müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek maliyetli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapı ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında yer almaktır.

a

Hedeflerimiz

Bilişim teknolojileri sektöründe donanım ve yazılım konuşlarında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Ajans E genç ve dinamik yapısı içerisinde müşteri isteklerini eksiksiz algılayarak, gelişen teknolojileri doğrultusunda çözümler üretmektir. Müşterilerin isteklerinin yanısıra, yeni fikir ve projeler üretme hedefindeyiz.